Dlaczego jedni odnoszą sukces w biznesie, a inni nie? Pragniesz ujrzeć pełne spektrum możliwości i zacząć dostrzegać okazje, zanim zobaczy je Twoja konkurencja? Dowiedz się, czym jest efektywne zarządzanie i przywództwo przyszłości. Jeśli prowadzisz własną firmę lub jesteś managerem i chcesz mieć większą satysfakcję z kierowania zespołem, pozytywnie zmotywować i zaangażować swoich pracowników oraz poprawić wyniki swojego przedsiębiorstwa, na profesjonalnych szkoleniach z zakresu przywództwa przyszłości:

 • odkryjesz drzemiący w Tobie potencjał i ukryte pokłady kreatywności,
 • poznasz narzędzia, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła i skuteczniej koordynować działania zespołu,
 • dowiesz się, czym jest liderowanie transformacyjne i dlaczego nacisk na efektywność nie zawsze zdaje egzamin.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ LUB ZADZWOŃ

Zaciekawiony? Sprawdź moją ofertę szkoleniową i dowiedz się więcej!

Przywództwo a zarządzanie – dowiedz się, jak odróżnić przywódcę od managera
Zastanawiasz się, czym różni się zarządzanie od przywództwa oraz dlaczego zamienne stosowanie tych terminów jest dużym uproszczeniem? Budowanie zespołów i obsadzanie stanowisk, planowanie działań i układanie strategii, przemyślana organizacja i ewaluacja na poszczególnych etapach realizacji projektu, elastyczne dostosowywanie się do warunków otoczenia – tym właśnie jest zarządzanie. To szereg procesów kluczowych dla odpowiedniego działania firmy. Dzięki nim wszystko idzie zgodnie z planem, a Ty jesteś w stanie zaproponować klientowi określony produkt lub usługę, wytworzyć go i dotrzymać umówionego terminu realizacji zamówienia.

Czym natomiast jest przywództwo?

To:

 • pozytywne nastawienie i sztuka kreacji swojej wizji biznesowej,
 • otwartość na zmiany, zdolność do wyjścia poza schematy i dostrzeganie ukrytego potencjału tam, gdzie nie widzą go inni,
 • wewnętrzny spokój i umiejętność korzystania z własnej intuicji oraz odwaga do podjęcia zdecydowanego działania w „tym właściwym momencie”.

Zarządzanie przyszłości – poznaj ideę przywództwa transformacyjnego

Czym jest kreatywność, a czym innowacyjność? Jak budować w firmie kulturę zorientowaną na dialog i konstruktywne rozwiązywanie problemów? Dlaczego warto otworzyć się na zmiany i się ich nie bać? Jak Twoje własne przekonania wpływają na funkcjonowanie biznesu? Na szkoleniach managerskich z doświadczonym mentorem rozwiniesz następujące umiejętności lidera transformacyjnego:

 • zarządzanie zmianą i efektywnością zespołu,
 • kreatywność i innowacyjność,
 • proaktywność, czyli branie pełnej odpowiedzialności za swoje działania w różnych sytuacjach,
 • umiejętność skutecznej komunikacji interpersonalnej w konflikcie i wypracowywania konstruktywnych rozwiązań,
 • pozytywne motywowanie i tworzenie optymistycznej wizji przyszłości.

Na moich warsztatach oraz indywidualnych sesjach mentorskich nauczysz się także budowania atmosfery współpracy w taki sposób, aby podnieść efektywność wszystkich pracowników. Zrozumiesz, jak istotne jest odpowiednie nastawienie oraz otrzymasz komplet narzędzi, dzięki którym zamienisz negatywne myśli w pozytywne – odkryjesz w sobie motywację, charyzmę i energię do działania.

Nowoczesne przywództwo – sprawdź, czego się nauczysz!

Nowoczesne przywództwo to szereg korzyści dla Ciebie, Twojego biznesu i całego zespołu. Oto niektóre z nich:

 • silniejsza identyfikacja pracowników z celami i wizją firmy,
 • lepsze wychwytywanie trendów rynkowych, pozwalające na wyprzedzenie konkurencji,
 • umiejętność zarządzania zmianą – elastyczne dopasowywanie strategii do aktualnych warunków otoczenia,
 • stworzenie kultury wzajemnego inspirowania się w zespołach,
 • długofalowa motywacja do rozwoju, wzrost produktywności oraz efektywności podejmowanych działań,
 • przyjazna atmosfera w pracy – wysoki komfort psychiczny przekłada się na znaczącą redukcję stresu i pozwala na optymalne wykorzystanie indywidualnego potencjału każdego pracownika.

Lider przyszłości jest dla swojego zespołu mentorem i coachem oraz źródłem inspiracji i motywacji do dobrej zmiany – bądź nim także Ty! Sprawdź aktualną ofertę dostępnych szkoleń managerskich z zakresu nowoczesnego przywództwa i zarządzania. Weź udział w tematycznych warsztatach dla biznesu lub indywidualnej sesji coachingu kariery, wzmocnij pewność siebie i odkryj swój własny potencjał.
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ LUB ZADZWOŃ