Test Talent Dynamics

“Każdy rodzi się geniuszem, ale jeśli oceniasz rybę po jej zdolności wspinania się na drzewo, to spędzisz całe życie wierząc, że jest głupia. ~Albert Einstein”

ZASTANAWIASZ SIĘ:

 • Co zrobić ze swoim życiem? w jakim kierunku iść? Czym się zająć?
 • Jak mieć więcej czasu i zwiększyć przychody?
 • Dlaczego pracujesz więcej, a zarabiasz mniej?
 • Jak osiągnąć to, o czym w życiu marzysz?
 • Co robić, żeby rozumieć innych i być zrozumianym?
 • Jak dobierać ludzi do zespołu, żeby tworzył innowacyjne produkty?
 • Co robić, żeby czuć satysfakcję z pracy i mieć wymierne korzyści?

W pędzącym świecie kluczowe jest, żeby wiedzieć na czym się skupić, żeby nie marnować czasu i mieć efekty, ale to zależy od Twoich naturalnych, osobistych talentów. Dam Ci przykład, Bill Gates i Warren Buffett osiągnęli sukces i należą do najbogatszych ludzi świata, ale każdy z nich doszedł do swojego majątku w zupełnie inny sposób zgodnie ze swoim naturalnym talentem. Bill Gates z branży nowych technologii, działa przy dosyć wysokim poziomie ryzyka, podczas, gdy Warren Buffet mówi: „Ryzykujesz wtedy, gdy po prostu nie wiesz, co robisz”. Pierwszy z nich ma talent do tworzenia i kreowania innowacji z wiarą, że znajdą one rzesze klientów, drugi do wykorzystywania sytuacji rynkowych po ich przeanalizowaniu. Jaki jest Twój talent i droga osiągnięcia sukcesu? W celu odnalezienie i podążania z łatwością za Twoim flow zgodnie z talentami jakie posiadasz:

ZRÓB TEST TALENT DYNAMICS
w języku polskim

Jako konsultant i Trener Mentalny w zależności od kontekstu wykorzystuję różne testy osobowości, talentów: DISC, MBTI, FACET 5, TALENT DYNAMICS. Prawdopodobnie znasz i miałeś już do czynienia z jakimś testem. Dowiedziałeś się, że jesteś ekstrawertykiem lub introwertykiem i jakie masz mocne strony, 
ale czy to zmieniło Twoje życie?

Test Talent Dynamics to narzędzie nie tylko dla liderów, przedsiębiorców, uzyskaną wiedzę z raportów z powodzeniem wykorzystasz również w codziennym życiu by lepiej zrozumieć członków rodziny, przyjaciół, partnera czy sąsiada. 

Po co są testy?

Testy dają ŚWIADOMOŚĆ, talentów, mocnych stron i wyzwań, naturalnego stylu przywództwa, komunikowania się czy podejmowania decyzji. Świadomi Liderzy, przedsiębiorcy i pracownicy osiągają 40 % wyższe wyniki, pracują z lekkością, skutecznie komunikują się z każdym i potrafią delegować zadania, które nie są ich preferowanym talentem. Dobra wiadomość jest taka, że są ludzie, których naturalnym talentem jest to czego Ty nie lubisz!

Sam wynik testu to za mało! Sam wynik jest jak dobrze dobrana odżywka do Twojej skóry czy włosów, gdy leży w szufladzie lub stoi na półce nie używana, nie działa, nie zmienia się nic! Ma szansę zadziałać, gdy będziesz jej regularnie używać. Podobnie z testami dopiero właściwa interpretacja podczas indywidualnej konsultacji i wdrożenie wiedzy w swoje życie z uwzględnieniem tego co rozwijać, czego unikać, a co delegować innym, daje spektakularne efekty.

ZRÓB TEST I SKORZYSTAJ Z PAKIETU
test i konsultacja 1h w języku polskim

Model Dynamiki Talentów (autor Roger James Hamilton), który zrobiło już ponad 500 000 Liderów, wśród nich najwięksi tego świata: Richard Branson, Oprah Winfrey, Warren Buffett, Mark Zuckerberg, jest moim ulubionym, bo jest jak fundament i daje zrozumienie, za którym jest spektakularny sukces. Pokazuje, jak zwiększać zaufanie i flow, relacje między różnymi osobowościami, etapy rozwoju firmy, style skutecznego przywództwa i wzajemne zależności pomiędzy tymi elementami. Dynamika Talentów to jeden z najlepszych testów, który odkryje przed Tobą najlepszą dla Ciebie strategię prowadzącą do zrozumienia siebie, wyższej produktywności i bogactwa.

KORZYŚCI PAKIETU: TEST + KONSULTACJA ZE WSKAZÓWKAMI:

 1. Nauczysz się komunikować z różnymi typami osobowości ze zrozumieniem
 2. Podniesiesz produktywność własną i zespołu
 3. Przestaniesz oceniać się źle i robić to co Cię męczy, będziesz wiedział kto zrobi to z łatwością
 4. Podniesiesz trafność rekrutacji i obniżysz rotacje
 5. Zaoszczędzisz czas i skupisz się na tym co da Ci pieniądze lub wymierną satysfakcję
 6. Zdobędziesz spokój wewnętrzny i podniesiesz poczucie własnej wartości

Zyskaj czas i pieniądze, których nie będziesz już tracił na błędne decyzje
 i nieproduktywne działania!

Jestem Trenerem Mentalnym w biznesie, przeszkoliłam ponad 8 000 osób z różnych branż, autorką wyjątkowej książki o zespołach, wykładam na SGH Zarządzanie projektami na kierunku Zarządzanie Kapitałem Ludzkim i Brian Tracy International. Od 23 lat zarządzam biznesem FMCG i wprowadziłam na polski rynek wiele firm i produktów, obecnie zarządzam portugalską spółką import/ export w FMCG. Tworzę, sprzedaję, negocjuję, jestem praktykiem i z łatwością dogaduję się z każdym aktywnym człowiekiem w biznesie, bez względu na stanowisko, od wjazdu na portierni po Prezesa koncernu. Wspieram i uzdrawiam Liderów i zespoły z różnych branż, bo mam holistyczne podejście do człowieka i wiem, że najważniejszy projekt to „projekt Twoje własne życie”. Wiem od czego zacząć i jak to ułożyć, żeby przychodziło Ci lekko i z wymierną satysfakcją. Mój talent, którym się dzielę podczas szkoleń i indywidualnych konsultacji to: budowanie strategii firm i produktów, rozwój Liderów, budowanie zespołów, produktywność, skuteczna komunikacja, Healing, rozwiązywanie konfliktów i zarządzanie stresem. Moje motto: „Właściwi ludzie na właściwym miejscu tworzą lepszą rzeczywistość dla siebie i innych”.

Moi klienci podnoszą efektywność nawet o 400%, zwiększają 3 krotnie prędkość produkcji, wprowadzili do Polski nowe produkty i usługi, stworzyli dobrze prosperujące biznesy, wspaniałe relacje, zdobyli wymarzoną pracę i stanowisko.

ZRÓB TEST I SKORZYSTAJ Z PAKIETU
test i konsultacja 1h w języku polskim