​W swojej pracy uwielbiam rozwijać w ludziach produktywny sposób myślenia przy jednoczesnym holistycznym podejściu do człowieka w biznesie, bo to staje się paliwem napędowym do zmian, realizacji celów i osiągania sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Jestem praktykiem biznesu z 23 letnim menedżerskim doświadczeniem w zakresie sprzedaży, negocjacji, rozwoju pracowników, wdrażania strategii firm i produktów. Zaczynałam jako Menedżer ds. Sprzedaży i Marketingu, potem Dyrektor Generalny, a obecnie CEO na Polskę w portugalskiej spółce, dzięki czemu znajduje wspólny język z Zarządami, Menedżerami, handlowcami i pracownikami z różnych kultur i branż.

Jednocześnie od 16 lat prowadzę konsultacje, szkolenia, warsztaty i coaching z zakresu skutecznej komunikacji, sprzedaży, obsługi klienta, budowania efektywnych zespołów i tworzenia kultury organizacyjnej opartej na szacunku i feedbacku, Agile, Design Thinking. Wykładam na SGH Zarządzanie Projektami na kierunku Zarządzanie Kapitałem Ludzkim wg standardów USA oraz Akademii Coach and Mentor Brian Tracy International. Kocham ludzi, doceniam różnorodność płci, osobowości, pokoleń i kultur. Mam za sobą ponad 1 000 sesji indywidualnych w sprawach prywatnych i zawodowych, jako Trener Mentalny i Terapeuta Holistyczny. Moi klienci wracają do zdrowia, odzyskują spokój, kształtują wspierające nawyki mentalne, osiągają upragnione cele, budują trwałe relacje i biznesy, a co najważniejsze podejmują świadome decyzje i mają poczucie szczęścia.

Pamiętam jak kilka lat temu, w jednym roku: miałam wypadek, rozstałam się z firmą, zmieniłam branżę, miejsce zamieszkania i musiałam podjąć decyzję o poważnej operacji mojej córki. Wszystko to wydarzyło się od stycznia do listopada. Można by obdzielić kilka osób tymi trudnymi sytuacjami, ale moja wiara, w to, że „jest w tym wszystkim coś dobrego, czego jeszcze nie widzę”, jakiś wyższy cel, dawała mi siłę i spokój by podążać do przodu za tym co czuję.

Dzisiaj po latach wiem, że dobrych rzeczy wydarzyło się mnóstwo, moje ogromne doświadczenie w biznesie, rozwoju osobistym i treningi mentalne przyniosły sukcesy na każdym polu: zawodowym, prywatnym i zdrowotnym, dlatego zajęłam się profesjonalnie wspieraniem rozwoju firm, menadżerów i osób indywidualnych.

Pomagam zadbać o równowagę, harmonię, sen, zdrowy styl życia, ciało i duszę.
Wspieram w tym, jak działać w spokoju, zaufaniu i z wiarą.

Natłok spraw, informacji i prac do wykonania nie pozwala czasem się zatrzymać i zastanowić nad tym „jaka jest Twoja droga, wartości i flow?”

Jestem przedsiębiorcą, praktykiem z 20-letnim doświadczeniem w biznesie.

Wyróżnia mnie to, że łączę twarde biznesowe kompetencje i doświadczenie z holistycznym podejściem do pracy z każdą osobą. Umysł, ciało i dusza to naczynia połączone, które tworzą każdego z nas. Moje zawodowe doświadczenie pokazuje, że najlepsze efekty przynosi wypracowanie synergii między nimi, bo to ona staje się paliwem napędowym do zmian i osiągania celów.

Jestem przedsiębiorcą, praktykiem z 20-letnim doświadczeniem w biznesie.

Wyróżnia mnie to, że łączę twarde biznesowe kompetencje i doświadczenie z holistycznym podejściem do pracy z każdą osobą. Umysł, ciało i dusza to naczynia połączone, które tworzą każdego z nas. Moje zawodowe doświadczenie pokazuje, że najlepsze efekty przynosi wypracowanie synergii między nimi, bo to ona staje się paliwem napędowym do zmian i osiągania celów.

W trakcie współpracy ze mną:

  • zmienisz ograniczające przekonania na temat pieniędzy, relacji, sukcesu – na takie, które będą Cię wspierały
  • odkryjesz niezaakceptowane części osobowości, aby uwolnić się od kolejnych trudnych lekcji, jakie niesie życie by Ci pokazać programy niesione z poprzednich pokoleń
  • nauczysz się panować nad oceniającym krytykiem wewnętrznym
  • rozwiniesz skrzydła, zaczniesz żyć w harmonii ciała, duszy i umysłu
  • zaczniesz realizować swoje pasje i marzenia
  • zyskasz świadomość swoich mocnych stron i wyznaczysz sobie cele do działania

Oprócz pracy z osobami indywidualnymi, prowadzę również transformacje całych firm, wspieram Menedżerów i organizacje w rozwoju, zarządzaniu zmianą i budowaniu współpracujących zespołów oraz innowacyjnego środowiska pracy. [ Dowiedz się więcej ]

Indywidualne podejście do każdego klienta, kreatywne wykorzystanie różnych technik i doświadczeń z wielu dziedzin to styl, w jakim pracuję. To przekłada się na skuteczność potwierdzoną pozytywnymi i wymiernymi zmianami zarówno u klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Co mówią Klienci

Pierwsze spotkanie z p. Anną Skoczylas zaskoczyło mnie pozytywnie, a moje wygórowane oczekiwania bardzo szybko zostały przekroczone. 
Połączenie obszernego doświadczenia biznesowego z rozległą wiedzą, przełożyło się na wymierne efekty naszej współpracy. Jako firma produkcyjna i eksportująca do 25 krajów Europy Centralnej i Wschodniej oraz Bliskiego wschodu,
która na co dzień w biznesie spotyka się z różnymi formami współpracy z klientami partnerami, różnicami kulturowymi i pokoleniowymi, 
polecam wszystkim rozwijającym się firmom, kompleksową współpracę z Mentorem biznesu, jakim jest p. Anna Skoczylas.

Tomasz Kubiak

Dyrektor Exportu

Indywidualne spotkania monitoringowe z p.Anią Skoczylas skutecznie zaowocowały korzystnymi zmianami w wykonywanej przeze mnie pracy jako osoby odpowiedzialnej za rekrutację oraz prowadzenie zespołu asystentów ds. sprzedaży. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i elastyczności p. Ani zajęłyśmy się tematem rozwoju osobistego, ulepszeniem funkcjonowania i komunikacji całej społeczności firmy, a nawet wyglądem biura, w którym pracujemy (piłkarzyki i kreatywne ściany do pisania zdają egzamin.
Polecam współpracę z Panią Anną każdemu komu zależy na profesjonalnym, efektywnym a zarazem serdecznym podejściu do drugiej osoby.

Ilona Szostek

Koordynator Zespołu, Phinance S.A.

Współpraca z Panią Anią wniosła mnóstwo praktycznych rozwiązań do naszego biznesu. Stworzenie profilu idealnego kandydata oraz przemodelowanie procesu rekrutacji pozwoliło nam na efektywne pozyskanie pracowników oraz zbudowanie zmotywowanego i trwałego zespołu. Pani Ania wykazuje się wyjątkową energią i pasją, którą błyskawicznie zaraża osoby w najbliższym otoczeniu. Serdecznie dziękuje za biznesowy mentoring, indywidualne podejście i metamorfozę przestrzeni biurowej, która dziś znakomicie przekłada się na wyniki sprzedażowe.

Paweł Poddaniec

Doradca Finansowy

Warsztat, który powinna przejść każda osoba która chce odzyskać spokój wewnętrzny. Dzięki niemu poznałam jak efektywnie zarządzać swoimi emocjami. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam 🙂

Agnieszka Kozuń

Na początku myślałem, że to takie spotkanie dla bab! Myliłem się, facetom też się spodoba. Bardzo miła atmosfera, profesjonalna prowadząca 🙂 Od dzisiaj będę już umiał rozmawiać z innymi.

Paweł Adamczyk

Warsztat Ani otwiera Cię na emocje własne i innych ludzi. Jest pełen przykładów i dobrych praktyk skutecznej komunikacji. Zachęcam każdego do wzięcia udziału w zajęciach i praktykowania wszystkiego w codziennym życiu.

Patrycja Pyl

„Wspólna praca z Panią Anią sprawiła, że to co wcześniej uważałam za niemożliwe, stało się faktem. Podczas naszej współpracy ustaliłyśmy ważne dla mnie cele, a dzięki wsparciu i konsekwencji w działaniu udało mi się je zrealizować. Obroniłam tytuł magistra sztuk pięknych i skończyłam swój dyplom w założonym przez siebie czasie, a także pokonałam swoje lęki z wystąpieniami publicznymi. Współpraca pomogła mi również w byciu asertywną i głośnym mówieniu o swoich potrzebach.”

Ola Szczepaniak

Illustrator, Graphic Designer

Serdecznie gratuluję Pani realizacji pracy. Dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie w tworzenie projektu. Efektem tych starań jest wyjątkowa praca, którą czytałem. zaciekawieniem. Winszuję oryginalnego podejścia do tematu i interesujących pomysłów. Życzę dalszych sukcesów w pracy naukowej i życiu zawodowym, oraz wytwałości w zdobywaniu kolejnych biegunów. Gratulacje! 

Marek Kamiński

Certyfikaty

Zaciekawiony/a?
Skontaktuj się ze mną.

Lub wyślij formularz: