pixel

Wiem, jak to jest, gdy ktoś podcina Ci skrzydła. Wiele lat temu moje skrzydła podcinali po kolei wszyscy: w pracy, w domu i do tego lekarze … a ja na to pozwoliłam. Na przestrzeni jednego roku: miałam wypadek, rzuciłam korporację, zmieniłam branżę i miejsce zamieszkania. Wszystko to wydarzyło się w jednym roku, od stycznia do października. Można by obdzielić kilka osób tymi trudnymi sytuacjami, ale moja wiara, w to, że „jest w tym wszystkim coś dobrego, czego jeszcze nie widzę”, jakiś wyższy cel, dawała mi siłę i spokój by podążać do przodu za tym co czuję.

Dzisiaj po latach wiem, że dobrych rzeczy wydarzyło się mnóstwo, moje ogromne doświadczenie w biznesie, rozwoju osobistym i treningi mentalne przyniosły sukcesy na każdym polu: zawodowym, prywatnym i zdrowotnym, dlatego zajęłam się profesjonalnie wspieraniem rozwoju firm, menadżerów i osób indywidualnych.

Aktywnie pracuję w biznesie jako CEO w portugalskiej spółce i jednocześnie prowadzę szkolenia, warsztaty i coaching z zakresu skutecznej komunikacji, motywowania zespołów i tworzenia kultury organizacyjnej opartej na szacunku i feedbacku, Agile i Design Thinking. Tak się składa, że elementem naszej współpracy jest również to, co ludzkie: emocje, obawy, poszukiwanie sensu i odkrycie własnego flow by efektywnie z pasją robić to, co daje Ci radość.

Pomagam zadbać o równowagę, harmonię, sen, zdrowy styl życia, ciało i duszę.
 Wspieram w tym, jak działać w spokoju, zaufaniu i z wiarą.

Natłok spraw, informacji i prac do wykonania nie pozwala czasem się zatrzymać i zastanowić nad tym „jaka jest Twoja droga, wartości i flow?”

Jestem przedsiębiorcą, praktykiem z 20-letnim doświadczeniem w biznesie.

Wyróżnia mnie to, że łączę twarde biznesowe kompetencje i doświadczenie z holistycznym podejściem do pracy z każdą osobą. Umysł, ciało i dusza to naczynia połączone, które tworzą każdego z nas. Moje zawodowe doświadczenie pokazuje, że najlepsze efekty przynosi wypracowanie synergii między nimi, bo to ona staje się paliwem napędowym do zmian i osiągania celów.

Jestem przedsiębiorcą, praktykiem z 20-letnim doświadczeniem w biznesie.

Wyróżnia mnie to, że łączę twarde biznesowe kompetencje i doświadczenie z holistycznym podejściem do pracy z każdą osobą. Umysł, ciało i dusza to naczynia połączone, które tworzą każdego z nas. Moje zawodowe doświadczenie pokazuje, że najlepsze efekty przynosi wypracowanie synergii między nimi, bo to ona staje się paliwem napędowym do zmian i osiągania celów.

W trakcie współpracy ze mną:

  • zmienisz ograniczające przekonania na temat pieniędzy, relacji, sukcesu – na takie, które będą Cię wspierały
  • odkryjesz niezaakceptowane części osobowości, aby uwolnić się od kolejnych trudnych lekcji, jakie niesie życie by Ci pokazać programy niesione z poprzednich pokoleń
  • nauczysz się panować nad oceniającym krytykiem wewnętrznym
  • rozwiniesz skrzydła, zaczniesz żyć w harmonii ciała, duszy i umysłu
  • zaczniesz realizować swoje pasje i marzenia
  • zyskasz świadomość swoich mocnych stron i wyznaczysz sobie cele do działania

Oprócz pracy z osobami indywidualnymi, prowadzę również transformacje całych firm, wspieram Menedżerów i organizacje w rozwoju, zarządzaniu zmianą i budowaniu współpracujących zespołów oraz innowacyjnego środowiska pracy. [ Dowiedz się więcej ]

Indywidualne podejście do każdego klienta, kreatywne wykorzystanie różnych technik i doświadczeń z wielu dziedzin to styl, w jakim pracuję. To przekłada się na skuteczność potwierdzoną pozytywnymi i wymiernymi zmianami zarówno u klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Co mówią Klienci

Warsztat, który powinna przejść każda osoba która chce odzyskać spokój wewnętrzny. Dzięki niemu poznałam jak efektywnie zarządzać swoimi emocjami. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam 🙂

Agnieszka Kozuń

Na początku myślałem, że to takie spotkanie dla bab! Myliłem się, facetom też się spodoba. Bardzo miła atmosfera, profesjonalna prowadząca 🙂 Od dzisiaj będę już umiał rozmawiać z innymi.

Paweł Adamczyk

Warsztat Ani otwiera Cię na emocje własne i innych ludzi. Jest pełen przykładów i dobrych praktyk skutecznej komunikacji. Zachęcam każdego do wzięcia udziału w zajęciach i praktykowania wszystkiego w codziennym życiu.

Patrycja Pyl

Pierwsze spotkanie z p. Anną Skoczylas zaskoczyło mnie pozytywnie, a moje wygórowane oczekiwania bardzo szybko zostały przekroczone. 
Połączenie obszernego doświadczenia biznesowego z rozległą wiedzą, przełożyło się na wymierne efekty naszej współpracy. Jako firma produkcyjna i eksportująca do 25 krajów Europy Centralnej i Wschodniej oraz Bliskiego wschodu,
która na co dzień w biznesie spotyka się z różnymi formami współpracy z klientami partnerami, różnicami kulturowymi i pokoleniowymi, 
polecam wszystkim rozwijającym się firmom, kompleksową współpracę z Mentorem biznesu, jakim jest p. Anna Skoczylas.

Tomasz Kubiak

Dyrektor Exportu

Indywidualne spotkania monitoringowe z p.Anią Skoczylas skutecznie zaowocowały korzystnymi zmianami w wykonywanej przeze mnie pracy jako osoby odpowiedzialnej za rekrutację oraz prowadzenie zespołu asystentów ds. sprzedaży. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i elastyczności p. Ani zajęłyśmy się tematem rozwoju osobistego, ulepszeniem funkcjonowania i komunikacji całej społeczności firmy, a nawet wyglądem biura, w którym pracujemy (piłkarzyki i kreatywne ściany do pisania zdają egzamin.
Polecam współpracę z Panią Anną każdemu komu zależy na profesjonalnym, efektywnym a zarazem serdecznym podejściu do drugiej osoby.

Ilona Szostek

Koordynator Zespołu, Phinance S.A.

Współpraca z Panią Anią wniosła mnóstwo praktycznych rozwiązań do naszego biznesu. Stworzenie profilu idealnego kandydata oraz przemodelowanie procesu rekrutacji pozwoliło nam na efektywne pozyskanie pracowników oraz zbudowanie zmotywowanego i trwałego zespołu. Pani Ania wykazuje się wyjątkową energią i pasją, którą błyskawicznie zaraża osoby w najbliższym otoczeniu. Serdecznie dziękuje za biznesowy mentoring, indywidualne podejście i metamorfozę przestrzeni biurowej, która dziś znakomicie przekłada się na wyniki sprzedażowe.

Paweł Poddaniec

Doradca Finansowy

Zaciekawiony/a?
Skontaktuj się ze mną.

Lub wyślij formularz: