Jak możemy budować produktywne myślenie?

Dla firm

Anna Skoczylas - Szkolenia produktywności i doradctwo zawodowe dla firm - rekrutacja, szkolenia, warsztaty, design thinking

Dla osób indywidualnych

Anna Skoczylas - Trening mentalny, doractwo zawodowe oraz produktywneg dla osób indywidualnych
Testy osobowości po Polsku - FACET 5, Test Kolorów, Talent Dynamics
Doradztwo zawodowe - coaching oraz trenging zawodowy z Anna Skoczylas
Kursy online coaching, produktywne myślenie, komunikacja

Jak możemy współpracować?

Komunikacja Warta Miliony - Kurs Online dla przedsiębiorców i osób indywidualnych

Wybrane referencje

Polecam współpracę z p. Anną Skoczylas, Mentorem biznesu, która brała udział w rozwoju naszej firmy, począwszy od momentu, gdy zatrudniliśmy 10 pracowników, aż do dzisiaj, gdzie zatrudniamy kilkadziesiąt osób. W 2017 roku wybudowaliśmy siedzibę Bravilor Bonamat pod Warszawą wraz z magazynem, a w 2018 uruchomiliśmy nowoczesny zakład produkcyjny w Białymstoku o powierzchni 12000 m2. 

BRAVILOR Bonamat Sp. Z o.o.

Prezes, Anna Podkowińska

Kompleksowe i elastyczne podejście do potrzeb naszej firmy oraz dynamiczna współpraca, przełożyły się na wymierne efekty sprzedażowe. Każdemu kto chce skutecznie i efektywnie rozwijać swoją organizację polecam współpracę z doświadczonym praktykiem biznesu, trenerem i coachem, p. Anną Skoczylas.

  

PHINANCE

Partner, Tomasz Mannicki

Dla mnie metoda coachingowa Anny okazała się ekstremalnie skuteczna i polecam ją każdemu, kto chce być szczęśliwy i zrealizować swoje cele. Dziękuję Anna!

 

Lissa Simola

Dziennikarka z Manhatanu, pisała dla VOGUE i robiła wywiady z Al. Pacino, Meryl Streep, autorka książki o największych współczesnych gwiazdach filmowych pt. „Sweet Manhattan”