Owocna współpraca z Marcinem „Tytus” Grabskim, właścicielem i założycielem Asfalt Records. 

NOWY PROJEKT to „Szansa dla młodych artystów! 12 debiutanckich singli i teledysków, 12 szans na powiew świeżości w polskiej branży fonograficznej. Ruszył projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT”

cytat ze strony Asfalt https://asfalt.pl/

Firmę Asfalt Records w formie jaką znana jest dziś, założyłem sam od zera, na bazie własnego kapitału, w oparciu o własną pracę i osobiste umiejętności. W ciągu 20 lat udało mi się dojść nie tylko do poziomu 9. firmy fonograficznej w Polsce pod względem udziału w rynku (dane za 2018), ale przede wszystkim stworzyć lovebrand szeroko rozpoznawany na polskiej scenie hiphopowej oraz w branży muzycznej. W pewnym momencie doszedłem jednak do etapu rozwoju firmy, gdy praca jako szef i lider, oprócz elementów autentycznych, organicznych i naturalnych musi być wsparta odpowiednim zapleczem profesjonalnym i konsultingowym. Wtedy poznałem Annę Skoczylas, z którą efektywnie przepracowaliśmy takie palące mnie zagadnienia jak:

● “Wyjście ze słoika” – obiektywna analiza obecnej fazy rozwoju firmy i jej potencjału rynkowego.
● Wyzwania oraz perspektywy dalszego rozwoju w aspekcie mającej miejsce transformacji z jednoosobowej działalności gospodarczej w małe przedsiębiorstwo.
● Doradztwo i coaching w zakresie usprawnienia komunikacji wewnątrz firmy, w oparciu o model różnych typów osobowości.
● Omówienie optymalnych rozwiązań biznesowych dla Asfalt Records na podstawie wszechstronnej analizy personalnej oraz analizy stanu przedsiębiorstwa.
● Znaczenie mindfulness i skutecznych metod rozładowania napięcia dla osoby na stanowisku zarządzającym.
● Pozbycie się osobistych, nieuświadomionych zahamowań i uprzedzeń ze znaczącymi konsekwencjami dla skuteczności dalszej działalności biznesowej.
● pomoc w rekrutacji na najważniejsze stanowiska w firmie, konsultacja w zakresie umiejętności miękkich dla kandydata.
● coaching personalny kluczowych współpracowników.

Polecam wszystkim konsultacje z Anią Skoczylas, szczególnie “zapracowanym” i “goniącym za własnym ogonem” szefom i prezesom. Ania holistycznie podchodzi do całości, człowieka i firmy. Dysponuje nie tylko zapleczem teoretycznym ale i bogatym doświadczeniem praktycznym, także na odpowiedzialnych stanowiskach w przedsiębiorstwie.