Znów brakuje Ci miejsca w grafiku? Twój kalendarz jest permanentnie wypełniony po brzegi? Wciąż wydaje Ci się, że nie masz na nic czasu? Patrzysz na innych i zastanawiasz się, jak oni to robią? Odpowiednie planowanie i organizacja to podstawa produktywności i efektywnego działania oraz fundament dobrze prosperującego biznesu. Zachowanie równowagi między pracą a odpoczynkiem to także klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia. Wbrew pozorom właściwe zarządzanie nie jest w tym przypadku wcale takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Wszechobecny multitasking i nadmiar informacji sprawiają, że niejednokrotnie trudno skupić uwagę na tym, co naprawdę ważne. Jak sobie z tym radzić i jak zostać „panem swojego kalendarza”? Na moich szkoleniach z zarządzania sobą w czasie otrzymasz zestaw praktycznych narzędzi niezwykle przydatnych w optymalizacji swojego życia.
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ LUB ZADZWOŃ

Czym jest zarządzanie sobą w czasie?

Jeśli dobrze się nad tym zastanowisz, dojdziesz do wniosku, że nie możesz zarządzać czymś, co jest od Ciebie całkowicie niezależne. Doba każdego z nas ma 24 godziny. Tego nie możesz zmienić. Nie możesz ani pożyczyć dodatkowej godziny, ani odzyskać minut, które bezproduktywnie zmarnowałeś poprzedniego dnia. Na co masz więc wpływ? Możesz nauczyć się umiejętnie i efektywnie wykorzystywać każdy moment tu i teraz – tym właśnie jest zarządzanie sobą w czasie. Jak opanować tę sztukę? Pomocne mogą okazać się proste metody, takie jak: listy rzeczy do zrobienia, dzielenie zadań na etapy, wyznaczanie terminów, a także trening koncentracji i mindfulness. To tylko przykłady – na profesjonalnych szkoleniach z doświadczonym trenerem otrzymasz zestaw przydatnych narzędzi, z których pomocą optymalnie zorganizujesz sobie pracę. Zarządzanie swoim dniem to nie tylko planowanie i organizacja. To także świadome budowanie dobrych nawyków, które zaprocentują wzrostem motywacji, koncentracji i produktywności oraz pozytywnym nastawieniem.

Jak efektywnie zarządzać czasem? Poznaj narzędzia, które zawsze działają!

Zastanawiasz się, jak efektywnie zarządzać sobą w czasie? To prostsze, niż myślisz. Na warsztatach poznasz kilka intuicyjnych metod oraz dowiesz się, jak z nich korzystać. Moje szkolenie jest dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się:

 • stawiać sobie jasne cele,
 • wyznaczać priorytety,
 • być asertywnym i skutecznie komunikować swoje potrzeby,
 • być elastycznym i otwartym na zmiany,
 • wyeliminować złodziei czasu i przestać wpadać w pułapkę wielozadaniowości,
 • ustalać terminy, których możesz dotrzymać i dzielić większe projekty na etapy,
 • pracować w zgodzie z własnym rytmem dobowym,
 • zwiększyć swoją kreatywność,
 • budować pozytywne nastawienie do życia,
 • organizować się w Home Office tak, aby nie stracić balansu między pracą a odpoczynkiem.

Każdy nas jest inny. Nic więc dziwnego, że i w zarządzaniu czasem nie istnieje jedna właściwa technika dla wszystkich. Na szkoleniu dowiesz się więcej o sobie samym i swojej prawdziwej naturze, odkryjesz, gdzie leżą przyczyny Twojego braku efektywności. Poznasz skuteczne metody planowania i organizacji oraz nauczysz się indywidualnie dobierać narzędzia do swoich własnych potrzeb.

Poznaj korzyści z efektywnego zarządzania czasem

Umiejętność organizacji pracy i zarządzania sobą w czasie potrafi mocno przełożyć się na rezultaty Twoich działań, jak i znacznie poprawić komfort Twojego życia. Wymierne korzyści, jakie osiągniesz z doskonalenia tej kompetencji, to:

 • więcej czasu – na relaks, dla siebie, dla rodziny, na rozwijanie własnych zainteresowań i pasji,
 • wewnętrzny spokój i pozytywne nastawienie – właściwy balans między pracą a odpoczynkiem to podstawa życia w harmonii i równowadze,
 • wzrost motywacji i chęci do działania – efektywne zarządzanie czasem rodzi większą pewność siebie i otwartość na nowe wyzwania,
 • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
 • kreatywne działanie – planowanie i dobra organizacja wycisza umysł i tworzy przestrzeń niezbędną do pracy twórczej,
 • sukces zawodowy – wzrost produktywności i skuteczności realizowanych zadań bezpośrednio przekłada się na perspektywę awansu oraz powodzenie w biznesie.

Interesuje Cię temat rozwoju osobistego? Sprawdź moją ofertę. Profesjonalne szkolenia z zarządzania sobą w czasie to świetna długoterminowa inwestycja w siebie – Twój pierwszy krok do dobrej zmiany.
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ LUB ZADZWOŃ