Każda osoba prowadząca przedsiębiorstwo powinna umieć umiejętnie nim zarządzać. W skład zarządzania przedsiębiorstwem wchodzą takie rzeczy, jak:

   • planowanie,
   • wyznaczanie konkretnych celów do zrealizowania,
  • przewodzenie zespołowi,
  • kontrolowanie sytuacji.

Umiejętne zarządzanie przedsiębiorstwem to odpowiedzialna i wymagająca praca, dlatego ważne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy, kwalifikacji oraz umiejętności interpersonalnych. Jeśli chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę branżową lub brakuje Ci pewnych kwalifikacji, zachęcam Cię do skorzystania z mojej szerokiej oferty szkoleniowej, kierowanej głównie do przedsiębiorstw. Specjalizuję się w prowadzeniu warsztatów, sesji coachingowych oraz w mentoringu i treningu mentalnym. Jestem pewna, że możesz się ode mnie wiele nauczyć. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz lub skontaktuj się ze mną telefonicznie: + 48 666 360 903.
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ LUB ZADZWOŃ

Zarządzanie zespołem

Aby Twój zespół pracowniczy był zgrany i dobrze odnajdywał się w przydzielonych zadaniach, najpierw Ty musisz nauczyć się zasad poprawnego budowania teamu i zarządzania nim. Zespół podwładnych nie powinien składać się bowiem z przypadkowo dobranych osób. Każdy członek grupy jest jej ważną częścią. Wszystkie jednostki powinny się uzupełniać i mieć umiejętności, które wspólnie zazębiają się i potęgują korzyści z ich wykorzystania. Przyjazna atmosfera, poczucie przynależności do grupy sprzyja efektywnej współpracy i osiąganiu wysokich wyników. Lider musi więc mieć wiedzę na temat skutecznego zarządzania, tak, by każdy pracownik czuł się doceniony i zaangażowany w pracę. Chętnie podpowiem Ci, jak prawidłowo zarządzać zarówno mniejszym, jak i większym składem podwładnych. Doradzę również, w jaki sposób motywować pracowników, planować cele i na bieżąco kontrolować ich realizowanie. Przedstawię Ci skuteczne, sprawdzone koncepcje zarządzania, które z pewnością przyniosą oczekiwane rezultaty i pozwolą Ci osiągnąć jeszcze lepsze efekty. Skorzystaj z mojej oferty i przekonaj się sam.

Zarządzanie sobą w czasie

Oprócz zarządzania przedsiębiorstwem i zespołami pracowniczymi warto również skupić się na samym sobie i nauczyć się zarządzania sobą w czasie. Oczywiście nie da się kontrolować czasu, jednak można w odpowiedni sposób go zaplanować i wykorzystać. Decydując się na współpracę ze mną, poznasz skuteczne techniki i dowiesz się, jak zwiększyć wydajność w pracy, zwalczyć prokrastynację, wyznaczać priorytety oraz wyeliminować rzeczy, które Cię rozpraszają. Przekonasz się, że wbrew pozorom możesz znacznie lepiej wykorzystać czas i przestaniesz marnować cenne minuty. Zyskasz również wiele innych korzyści, takich jak lepsza koncentracja, większa motywacja do działania, lepsza wydajność, produktywność oraz kontrola. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, managerem czy pracownikiem niższego szczebla, opanowana sztuka zarządzania sobą w czasie na pewno Ci się przyda. Oferta kierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób indywidualnych. Napisz do mnie, a ja przedstawię Ci szczegóły.

Szkolenia z zarządzania dla managerów

Jeśli pragniesz być skutecznym liderem i chcesz efektywnie zarządzać zespołem, zapraszam Cię na profesjonalne szkolenia dla managerów. Na moich spotkaniach:

 • nauczysz się prawidłowego kierowania ludźmi,
 • budowy efektywnego zespołu,
 • poszerzysz swoje umiejętności i kompetencje,
 • nauczysz się słuchać i poprawisz jakość komunikacji,
 • poznasz sposoby angażowania ludzi w realizację celów i zadań,
 • dowiesz się, jak skutecznie motywować i nagradzać pracowników.

Moje szkolenia dla managerów są rzetelne i nastawione na osiąganie konkretnych celów. Warsztat znacząco zwiększy Twoje umiejętności kierowania zespołem. Poznasz również skuteczne techniki i narzędzia przydatne podczas pracy. Moi Klienci potwierdzają, że szkolenia managerskie przyniosły ogromne korzyści zarówno im samym, jak i całej firmie. Zachęcam Cię do podjęcia współpracy właśnie ze mną. Jeśli zainteresowała Cię moja oferta i chciałbyś bliżej poznać program warsztatów dla managerów, zadzwoń do mnie(+ 48 666 360 903) lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie.
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ LUB ZADZWOŃ