Wszystko zaczęło się od … długopisu.
Nasze drogi skrzyżowały się w lutym 2017 roku na Mauritiusie w recepcji hotelu, w którym mieszkałyśmy. Pisałam pamiętnik, skończył mi się tusz w długopisie, którym go pisałam, a Liisa prosiła o wezwanie lekarza, bo miała problemy ze spaniem. Od słowa do słowa powiedziałam, że jej pomogę i tak zaczęła się nasza znajomość. Wtedy jeszcze niewiele wiedziałyśmy o sobie. Byłyśmy dwoma kobietami na wakacjach „przypadkowo” znajdującymi się w recepcji hotelu w tej samej minucie.

Liisa Simola to dziennikarka z Nowego Jorku, która robiła wywiady m.i. z: Al. Pacino, Antonio Banderasem, Robertem De Niro, Meryl Streep i wieloma innymi gwiazdami. Skorzystała z moich usług coachingowych i zamieniła swoje pragnienie w namacalne sukcesy. Po coachingu napisała książkę, której wydawcą jest to samo wydawnictwo, co Paulo Coelho, odzyskała rytm w życiu, jest bardzo aktywna i… więcej zobaczysz w poniższym wywiadzie.

To ogromna satysfakcja zobaczyć, jak DZIAŁA coaching, gdy czyjeś pragnienie lub marzenie zamienia się w trwały i namacalny rezultat. Pokazuje to, że dobry plan procesu dojścia do celu, który przewiduje zarówno dni trudne i pracowite, jak i te przyjemne, jest skuteczny i przynosi wymierne efekty.

Wiara w klienta i jego potencjał wzmacnia go w trudnych chwilach. Jednak do realizacji i pełni szczęścia potrzebna jest również praca własna klienta i jego wysiłek:

  • przejście przez ten zaplanowany proces,
  • czasem wychodzenie ze strefy komfortu,
  • pokonywanie słabości,
  • a czasem przezwyciężenie myśli o tym, żeby sobie ten temat odpuścić.

Pomogę Ci:

  • spojrzeć z innej perspektywy na świat,
  • przejść przez trudne sytuacje w Twoim życiu osobistym lub zawodowym,
  • odzyskać pewność siebie i poczucie kontroli
  • lub wejść na ścieżkę rozwoju osobistego i realizować swoje pragnienia

6 kwietnia 2019 przyjdź na mój warsztat Rozszyfruj Emocje i Odzyskaj spokój

 

Życzę Ci mocy, energii i pasji

Mentor Biznesu w Nurcie Psychologii Pozytywnej,
Trener Mentalny, Coach ICF